4. ASOS Kongresi Alanya’da Düzenlenecek

Şubat 5, 2018 0 Yorum Kongreler 2077 Görüntülenme

4. Uluslararası ASOS Kongresi 3-5 Mayıs 2018 tarihleri arasında Antalya’nın Alanya ilçesinde bulunan Alanya Alaattin Keykubat Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek. Kongre kapsamında 7 ayrı sempozyum yapılacak.

4. Uluslararası ASOS  Kongrenin nitelik açısından akademisyenlerin çalışmalarına ve araştırmalarına en üst düzeyde katkı sağlamayı, disiplinlerarası çalışma ortamı oluşturarak alanla ilgili deneyimlerin, kuramsal ve uygulamalı bilgilerin paylaşılması ve eğitim bilimleri alanındaki güncel konuların tartışılmasın planlanıyor

3-5 Mayıs 2018 tarihleri arasında Antalya’nın Alanya ilçesinde bulunan Alanya Alaattin Keykubat Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek kongrenin kapsamında yedi ayrı uluslararası sempozyum düzenlenecek. Sempozyumlar aşağıdaki başlıkları taşıyor:

4. Uluslararası Sosyal Beşeri ve İdari Bilimler Sempozyumu
4. Uluslararası Güzel Sanatlar Sempozyumu
4. Uluslararası Hukuk Sempozyumu
4. Uluslararası Din Bilimleri Sempozyumu
4. Uluslararası Sağlık ve Spor Bilimleri Sempozyumu
4. Uluslararası Filoloji Sempozyumu
4. Uluslararası Eğitim Bilimleri Sempozyumu

 Sempozyumun hakkında ve detaylı bilgiler:

Sempozyumda kabul edilen bildirilerin özetleri özet kitabında yayınlanacak, bildirilerin tam metinleri yazarın seçeceği sempozyumu destekleyen uluslararası hakemli dergilerde hakem süreci tamamlandıktan sonra ücretsiz yayınlanacak.  Ayrıca yazarların bildiri tam metinleri elektronik kitap olarak yayınlanabilir. Tüm bildiriler Sobiad veri tabanında indekslenecek.

Bildiriler İngilizce ve Türkçe olarak yazılabilir ve sunulabilir. Katılımcıların bildirilerini 15 dakikalık süre ile sözlü olarak sunmaları beklenmektedir. Bütün bildiriler çift kör-hakem süreciyle değerlendirilecek.

 Önemli tarihler:

Bildiri Özeti Gönderme Başlangıç: 15.11.2017

Bildiri Özeti Gönderme Bitiş: 10.03.2018

Kabul Edilen Bildirilerin İlanı: 15.03.2018

Kongre Ödeme Son Tarih: 30.03.2018

Kongre Programını İlanı: 09.04.2018

Kongre Başlangıç Tarihi: 03.05.2018

Kongre Bitiş Tarihi: 05.05.2018

Tam Metin Son Gönderim Tarihi: 04.06.2018

Kongrenin birincisi Elazığ’da Fırat Üniversitesi ev sahipliğinde, ikincisi Antalya’da Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi ev sahipliğinde, üçüncüsü ise Kahramanmaraş’ta Sütçü İmam Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilmişti.

Kongre hakkında daha ayrıntılı bilgi bu linkten elde edilebilir: https://www.asoscongress.com/

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

0 Yorum

Henüz yorum yok.

Henüz yorum yapılmamış. Yorum Yap!