Ege Üniversitesi Rektörü Yılbaşı Gecesini Öğrencilerle Geçirdi

Aralık 31, 2017 0 Yorum Türkiye 835 Görüntülenme

İZMİR- Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak 2018 yılbaşı gecesini öğrencilerle geçirdi. Gün içinde kendi sosyal medya hesabından konu ile ilgili paylaşım yapan Budak, 31 Aralık’ta saat 21.40’da Öğrenci Köyü Kardelen Blokta yer alan Kütüphanede, saat 22.00’de KYK Yemekhanesinde ve saat 22.20’de Merkez Kütüphanesinde öğrencileriyle birlikte zaman geçirdi.

Ege Üniversitesi merkezi kütüphaneyi ziyaret eden Necdet Budak ORHA ajans muhabirlerinden Kamal Salimov’un sorularını yanıtladı.

Budak, “yılbaşı gecesini öğrencilerle geçirmek nasıl bir duygu?” sorusuna  “Yeni yıla giriyoruz. Bazı öğrencilerimiz ailesinden uzakta final sınavlarına hazırlanıyor. Biz de eşimle beraber öğrencilerimizi yalnız bırakmak istemedik. Güzel duygular yaşıyorum.” diye cevap verdi

“Son ziyaret mekânı olarak kütüphaneni seçmenizin özel bir anlamı var mı?” sorusuna ise, “Tabii öğrencilerimiz final haftası olduğu için kütüphanelerde yoğun bir şekilde çalışmaktalar. Bildiğiniz gibi kütüphanemiz sınav zamanları 24 saat çalışır. Bu ziyaretle de öğrencilerimize sınav öncesi motive olur diye düşündük.” diyerek yanıt verdi.

Öğrenciler bu özel gecede kendilerine zaman ayırdığı için Rektör’e teşekkür etti.

 

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

0 Yorum

Henüz yorum yok.

Henüz yorum yapılmamış. Yorum Yap!