Genç Kalemlerspor ile Makedonyalı Türk Futbolcular İlk Kez 2. Ligde

Haziran 29, 2018 0 Yorum Balkanlar 962 Görüntülenme
Genç Kalemlerspor ile Makedonyalı Türk Futbolcular İlk Kez 2. Ligde

Geçtiğimiz yıl Batı Makedonya Bölgesel liginde geçirdiği başarılı performansın ardından şampiyonluğunu ilan eden F.C. Genç Kalemlerspor II. lige yükselmeyi başardı. Söz konusu Genç Kalemlerspor’in  bu başarısı Makedonya’da ilk kez bir Türk takımının 2. lige yükselmesini ifade ediyor.

Geçtiğimiz yıl Batı Makedonya Bölgesel liginde geçirdiği başarılı performansın ardından şampiyonluğunu ilan ederek II. lige yükselen F.C. Genç Kalemlerspor bu yıl çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Bu kapsamda Genç Kalemlerspor futbol takımı tarafından yeni sezonda kullanılacak yeni formalarını basına tanıttı.

Önümüzdeki günlerde basına tanıtacağı iddialı transferlerle yoluna devam  edecek olan kulüp yeni sportif malzemelerle sezona daha hazır başlayacak.

Mardin’den Balkanlara Kurulan Gönül Köprüsü

Genç Kalemlerspor kulübünün yeni sezona yeni sportif malzemelerle başlaması için önemli katkılarda bulunan Mardin Valisi/Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Yaman’a Genç Kalemlerspor ailesi olarak sonuz teşekkürlerini ileten kulüp yetkilileri, “İhtiyaç duyulan spor malzemelerinin tamamını yeniledik ve lige daha güçlü başlayacağımıza eminiz” denildi.

Genç Kalemlerspor Başkan Raif Raifi yaptığı açıklamada, “Kırklareli’de görev yaptığı sırada derneğimizi ziyaret eden Vali Mustafa Yaman, her zaman bizleri destekledi. Sayın Valimiz, Mustafa Yaman tarafından takımımıza 30 adet eşofman, forma, yağmurluk, krampon ve futbol topları hediye edildi. Mardin Valimiz ve vesile olan herkese özellikle Mardin halkı ve Türkiye Cumhuriyeti devletine teşekkürlerimizi sunarız. Karşılaştıkları bu zor dönemlerde bile bizlerin destekçisi olabildikleri için minnettarız” ifadelerini kullandı.

 

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

0 Yorum

Henüz yorum yok.

Henüz yorum yapılmamış. Yorum Yap!